Aktuality

Fotogalerie


SVPT Kyčera

Fota z vynášání mařeny jsou v galerii.


Vynášání Mařeny v Halenkově


SVPT Kyčera

Oblastní přehlídka dětských souborů


SVPT Kyčera

Tento rok se zúčastníme také Oblastní přehlídky dětských souborů ve Valašských Kloboukách, která se koná v neděli 26.3.2017 od 10 hodin do 16 hodin v KD Klobučan. K tomuto vystoupení budou dvě sobotní zkoušky v sále Lidového domu v Halenkově: 11.3.2017 bude zkouška od 9 hodin pro ogary a cérky příjdou až na 10 hodin, končit se bude ve 12 hodin. 25.3.2017 bude generálka i v krojích od 9 do12 hodin všichni a po obědě od 14 do 16 hodin bude generálka i s cimbálovou muzikou.


Vsetínský slavíček


SVPT Kyčera

18. března 2017 se koná v kině Vatra ve Vsetíně tradiční soutěžní přehlídka dětských zpěváků VSETÍNSKÝ SLAVÍČEK. Kyčera tam bude mít také své zástupce.


Dopolední soustředění Kyčery


V sobotu 11. února 2017 v dopoledních hodinách se bude starší skupina Kyčery soustředit. A to tak, že od 9 hodin cvičí děvčata, v 10 hodin přijdou chlapci a všichni pak cvičí do 11:30. Od 11:30 do 12 hodin zkoušejí zpěváci, kteří se budou účastnit pěvecké soutěže Vsetínský slavíček.


Zimní prázdniny


SVPT Kyčera

Nový rok 2017 zahájíme prázdninami! Setkáme se zase až 25. ledna 2017 v obvyklý čas na obvyklém místě. Načerpejte sílu a energii, ať vám do léta vydrží;) Těšíme se na vás!


Fotogalerie


SVPT Kyčera

Fotky z vystoupení na vánočním jarmarku v Novém Hrozenkově + video Česko zpívá koledy jsou v galeriích.


Vánoční řemeslný jarmark v Novém Hrozenkově


SVPT Kyčera

Tentokrát se Vánoční jarmark koná v Novém Hrozenkově. U této příležitosti vystoupí i soubor Kyčera a cimbálová muzika Portáš a to v 11 hodin. Doprava je individuální. Sraz v 10 hodin v sále Lidového domu.


Česko zpívá koledy


SVPT Kyčera

Dneska zpíváme koledy v prostoru u Lidového domu. Malušuta to mají nepovinné, velcí v rámci zkoušky. Připomínám, že velcí mají zkoušku na 16 hodin. Malí i vzhledem k besídkám už mají prázdniny. Více o akci: http://www.denik.cz/cesko-zpiva-koledy/


Adventní koledování v kostele


SVPT Kyčera

3. adventní neděli zazpíváme koledy spolu se souborem Ovčák z Hovězí v kostele Povýšení sv. Kříže. Betlémskou hru představí Schola Halenkov.
Začátek v 15 hodin.


Komentáře a diskuze

  Pro přidávání komentářů je nutno být přihlášen přes facebook účet.

Diskuze je moderována administrátorem webu, který si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.


SVPT Kyčera

Ano, soubor Kyčera vystoupí spolu se souborem Vranečka z Novhé Hrozenkova na 2. ekologickém jarmarku, který proběhne 19.12.2015 v Halenkově. Bližší informace o jarmarku zde: http://www.valasskypramen.eu/

SVPT Kyčera

Zkouška ve středu 28.10 2015 na státní svátek, patrně nebude.

SVPT Kyčera

Bude vystoupení na prosincovém jarmaku v Halenkově?

SVPT Kyčera

Zkouška cimbálové muziky Portáš pak každý pátek od 15 hodin v hudebně ZŠ Halěnkov.